1. W ramach czesnego zapewniamy regularne zajęcia, wg ustalonego planu, w okresie od września do czerwca włącznie.
2. Jeżeli instruktor nie może odbyć lekcji wg planu (np. święta, ferie, nieobecność instruktora), wyznaczy zaległą lekcję w dowolnym dogodnym terminie.
4. Jeżeli lekcje nie mogą odbyć się w wyznaczonym terminie, wtedy zmniejsza się odpowiednio kolejna opłata miesięczna. 
5. Egzamin lub koncert semestralny traktowany jest zamiennie za lekcję.
6. Opłata powinna być uregulowana 
do 7-go dnia  każdego miesiąca z góry. Opóźnienie w płatności powyżej 7 dni spowoduje zawieszenie zajęć do czasu uregulowania należności, a lekcje, które nie odbyły się z tego powodu, nie będą odliczane od czesnego.
7. Nieobecność ucznia na lekcji nie jest powodem do odbycia jej w innym terminie, ani nie wpływa na zmniejszenie opłaty za naukę.
8. W przypadku niestosownego, rażącego zachowania ucznia, nauczyciel ma prawo odmówić kontynuowania prowadzenia lekcji. 
9. W wyjątkowych przypadkach losowych (pobyt ucznia w szpitalu, sanatorium, dłuższy wyjazd) opłaty mogą być pomniejszone lub zawieszone po wcześniejszym złożeniu podania do dyrektora SOM „Andante” Katarzyny Krajewskiej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
1
0. Rozwiązanie umowy o naukę może nastąpić po 1-miesiecznym okresie wypowiedzenia wyłącznie w formie pisemnej wysłanej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.