1. W ramach czesnego zapewniamy regularne zajęcia, wg ustalonego planu, w okresie od września do czerwca włącznie.
2. W czasie wakacji lekcje nie odbywają się, a opłaty nie są pobierane.
3. Jeżeli instruktor nie może odbyć lekcji wg planu (np. święta, ferie, nieobecność instruktora), wyznaczy zaległą lekcję w dowolnym dogodnym terminie.
4. Jeżeli lekcje nie mogą odbyć się w wyznaczonym terminie, wtedy zmniejsza się odpowiednio opłata miesięczna (nie dotyczy nieobecności ucznia na lekcji).
5. Egzamin lub koncert semestralny traktowany jest zamiennie za lekcję.
6. Opłata powinna być uregulowana do 10-go dnia każdego miesiąca z góry. Opóźnienie w płatności powyżej 7 dni spowoduje zawieszenie zajęć do czasu uregulowania należności, a lekcje, które nie odbyły się   z tego powodu, nie będą odliczane od czesnego.
7. Nieobecność ucznia na lekcji nie jest powodem do odbycia jej w innym terminie, ani nie wpływa na zmniejszenie opłaty za naukę.
8. W przypadku niestosownego, rażącego zachowania ucznia, nauczyciel ma prawo odmówić kontynuowania prowadzenia lekcji.
9. W wyjątkowych przypadkach losowych (pobyt ucznia w szpitalu, sanatorium, dłuższy wyjazd) opłaty mogą być pomniejszone lub zawieszone po wcześniejszym złożeniu podania do dyrektora SOM „Andante” Katarzyny Krajewskiej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10. Rozwiązanie umowy o naukę może nastąpić po 1-miesiecznym okresie wypowiedzenia wyłącznie w formie pisemnej wysłanej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.